حامی در يک روز پر کار

امروز پسرم از وقتی بیدار شد شروع کرد بازی کردن با اسباب بازی هایش و مهمترین سرگرمیش هم شده بازی با ماشین لباس شویی و یخچال.

عصرهم که بابا حامد اومد رفتیم بیرون و کالسکه هم شده معضلی برای ما14.gif، یا بغل منه باباش کالسکه میرونه یا بغل باباشه من کالسکه میرونم.45.gif

شب هم مامان جون و بابا جونش(مامان و بابای، بابا حامد) از مسافرت شمال اومدن و حامی بعد از 10 روز اونهارو دید که ماهی پاک کردن بابا جون حسابی برای حامی لذت بخش بود07.gif البته در آخر هم نوبت عمو مهدی بود با حامی بازی کنه والان هم که خدمت شما هم پسرم با باباش رفته شالاپ شالاپ (حمام) و بعد از کلی شیطنت روزانه تخت خوابیده.37.gif

یکی از دل مشغولی های منو باباش شده اینکه چرا حامی تو خونه برنامش روتینه اما جایی که میریم خیلی سرو صدا میکنه و همش دوست داره تو بغل این و اون باشه وهمه به اون توجه کنند و با همه به صورت هوهو کردن حرف میزنه.

حامی دس دسی ، بای بای کردن27.gif ،بوس کردن 11.gifو ناز کردن و تازه یاد گرفته و حسابی با این کاراش دلبری میکنه.08.gif

/ 4 نظر / 13 بازدید
عسل

جوووووووون جگرشو بيا اونورا

ايلا

سلام ممنون از همراهیتان من هرگز دست از ترسانیدن تو برنداشته و تو را در فریفتگی و غفلت رها نکردم . تو را به چیزی که بالاتر از طاقت و توانایی تو باشد ، تکلیف نکردم امانتی را بر عهده ات نگذاشتم مگر آنچه را که تحملش را داشته باشی . از تو راضی شدم به آنچه که تو با آن از من راضی شدی ، هرگز تو را عذاب نکنم مگر به آنچه که انجام داده ای .

مامان نازنين

سلام دوست خوبم ممنون از تبريكت . پسر خوشگل و بانمكي داريد .